Кого остерігатися Україні: Лідери збірної Фінляндії

0

Пропонуємло до вашої уваги характеристику лідерів суперника

У неділю, 11 червня, у Тампере відбудеться матч відбору до ЧС-2018 Фінляндія - Україна. Пропонуємло до вашої уваги характеристику лідерів суперника.

Ніклас Мойсандер

Захисник став відомим завдяки виступам у Вердері. У національній збірній Фінляндії дебютував 29 травня 2008 року в товариському проти збірної Туреччини. 10 жовтня 2009 року забив переможний гол у матчі відбіркового турніру Чемпіонату світу 2010 року проти збірної Уельсу. У 2011 році, при Міксу Паателайнені, Мойсандер отримав капітанську пов'язку від Петрі Пасанена. Ніклас також виступав за різні молодіжні збірні Фінляндії.

Теему Пуккі

про нього дызналися завдяки трансферу в іспанську Севілью, за яку зіграв лише один матч в чемпіонаті Іспанії (25 січня 2009 року проти сантандерского Расінга). Пуккі (на фото) грав за дубль клубу, Атлетіко (в 32 матчах забив три голи).

28 серпня 2010 року Пуккі перейшов в ХІК з Гельсінкі, підписавши контракт на 3,5 року. Фінн зробив свій перший хет-трик у матчі ХІК проти ТПС 22 червня 2011. Пуккі забив всі три голи своєї команди в протистоянні з Шальке 04 у раунді плей-оф Ліги Європи 2011/12. Але ці м'ячі не допомогли вийти ХІКу в групову стадію Ліги Європи. 31 серпня 2011 року Пуккі перейшов в Шальке 04, підписавши контракт на три роки.

За основну збірну дебютував в товариському матчі проти збірної Японії 4 лютого 2009 року, вийшовши на заміну на 67-й хвилині замість Ярі Літманен.

26 травня 2012 року в матчі проти збірної Туреччини Пуккі забив свій перший гол за збірну Фінляндії.

Йоель Пох’янпало

Є вихованцем ХІКу. У сезоні-2013/14 виступав в  другої Бундеслізі за Аален. Влітку 2014 року був відданий в оренду на два роки в клуб другої Бундесліги Фортуну з Дюссельдорфа. Після повернення з оренди Йоель був внесений Байєром у заявку на участь в Бундеслізі 2016/17. Дебютував уже в 1-му турі, коли вийшов на заміну 78-й хвилині матчу, а вже через хвилину забив свій перший гол за Байєр. 10 вересня 2016 в матчі Бундесліги з Гамбургом, вийшовши на заміну на 72-й хвилині, оформив хет-трик і приніс своїй команді вольову перемогу 3:1.

З 2011 року виступає за різні юнацькі збірні своєї країни.

До речі, не так давно беззаперечним лідером збірної Фінляндії був екс-півзахисник київського Динамо Роман Єременко, але його спіймали на вживанні кокаїну і відлучили від футболу.