Коноплянка розповів, чого не вистачало збірній України в матчі з Хорватією

0

Український вінгер був здивований грою суперника після перерви

У понеділок, 9 жовтня, збірна України програла Хорватії вирішальний матч групової стадії відбору ЧС-2018 (0:2) і втратила шанси потрапити на мундіаль.

Хавбек Синьо-жовтих Євген Коноплянка в своєму післяматчевому коментарі розповів про проблеми української збірної.

"Я не знаю, що сталося після першого тайму. Потрібно дивитися гру. Ми на тренуваннях стільки не помилялися, скільки в другому таймі. Напевно, за всю кваліфікацію стільки не помилялися. У першому таймі ми добре грали, і я вірив, що ми виграємо . Не знаю, чому так сталося. Потрібно подивитися один одному в очі і поговорити, порозумітися.

До перерви ми грали солідно проти солідної команди. Думав, що ми дотиснемо суперника. Не знаю, чи це хорвати так додали, або ми настільки сіли. Звичайно, у нас було дуже багато помилок. Моя думка - сильно не вистачало нам нападника, адже потрібно було чіплятися попереду. Ви ж розумієте, що це не позиція Ярмоленко, у нього не виходить. Ми всі розуміємо, що не вистачало нападника.

Я зараз можу говорити багато, але це все емоції. Особисто я задоволений колективом і хлопцям, грою в першому таймі. Просто потрібно сідати і аналізувати, розбирати моменти. Хорвати нас повністю переграли у другому таймі, я не знаю, за рахунок чого", - сказав Коноплянка в інтерв'ю телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що сказав тренер Хорватії після перемоги над Україною.