Косово - Україна: Представлення суперника

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги представлення суперника українців у відборі до ЧС-2018

У п'ятницю, 6 жовтня, в Албанії у відборі до ЧС-2018 збірна України поміряється силами з Косово. Початок - о 21:45.

До вашої уваги детальніша інформація про суперника команди Андрія Шевченка.

Нинішній відбірковий цикл косовари почали досить упевнено: на виїзді зіграли внічию з боєздатною командою Фінляндії 1:1 (за Косово гол з пенальті на 61-й хвилині провів Валон Беріша). Але ця нічия зіграла з підопічними Альберта Буньякі злий жарт: у наступному матчі хорвати так налаштувалися на суперника, що просто розтрощили Косово - 6:0.

З Україною команда непогано виглядала, попри пропущений на 30-й хвилині гол від Артема Кравця. Лише в останню 10-хвилинку Андрію Ярмоленку (на 81-й) і Руслану Ротаню (на 87-й) вдалося закріпити перевагу господарів. У Туреччині Косово не відзначилось, як і в двох попередніх матчах, тоді як турки зуміли двічі засмутити суперника (2:0).

У рідних стінах з чвертьфіналістом Євро-2016 - Ісландією Косово пропустило два м'ячі ще до перерви, однак у другому таймі команда зібралася і зуміла відіграти один м'яч (на 53-й хвилині відзначився Атде Нухіу). На більше господарів не вистачило (1:2). У повторному матчі з турками Косово поступилося - 1:4 (на 22-й хвилині забив Амір Ррахмані). Останні два матчі з Хорватією в гостях і з Фінляндією вдома косовари програли з однаковим рахунком 0:1.

Косово - Україна: Де відбудеться матч відбору до ЧС-2018

Щодо кадрових проблем, то не зіграють з Україною одразу три футболісти збірної Косово. Так, хавбек нідерландського Херенвена Арбер Зенелі отримав важку травму і вже був успішно прооперований. Півзахисник вилетів на тривалий термін і зіграти у найближчих відбіркових матчах точно не зможе.

Пропустять прийдешню гру і два дискваліфікованих через перебір жовтих карток футболісти - це півзахисник російського Ахмата Бернард Беріша і хавбек Зальцбурга Валон Беріша, який є найдорожчим гравцем команди.

Відзначимо, що завершив виступи в збірній Косово 32-річний форвард Мельбурн Вікторії Бесарт Беріша.

Тренер Косово назвав сильні сторони збірної України

До вашої уваги склад косоварів, де знайшлося місце і захиснику полтавської Ворскли Ардіну Даллку, на матч з Україною:

Воротарі: Уйкані (Кремонезе, Італія), Бекай (Пріштіна), Хайдіні (Трепча-89); захисники: Войвода (Мускрон, Бельгія), Ррахмані (Динамо З, Хорватія), Пачарада (Зандхаузен, Німеччина), Аліті, Яшаніца (обидва - Скендербеу, Албанія), Кастраті (Рома, Італія), Пніші (Грассхоппер, Швейцарія), Даллку (Ворскла, Україна); півзахисники: Крюезіу (Люцерн, Швейцарія), Мусоллі (Кукесі, Албанія), Зенелі (Херенвен, Нідерланди), Рашица (Вітесс, Нідерланди), Целіна (Іпсвіч, Англія), Халімі (Брондбю, Данія); нападники: Рашані (Одд Гренланн, Норвегія), Мурічі (Генчлербірлігі, Туреччина), Авдіяй (Шальке, Німеччина), Нухіу (Шеффілд Венсдей, Англія).

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, де дивитися матч відбору ЧС-2018 Косово - Україна