Кубок України: Динамо на важкому полі обіграло Десну

0

Київське Динамо у чвертьфіналі здолало чернігівську Десну

У чвертьфіналі Кубку України київське Динамо приїхало у засніжений Чернігів на поєдинок проти Десни.

Через важке поле, адже в Чернігові весь день йшов сніг, глядачі, що заповнили стадіон імені Юрія Гагаріна не побачили конструктивного футболу. Натомість було багато боротьби, вертикальних передач та підкатів.

Підопічні Олександра Хацкевича вже на сьомій хвилині вийшли вперед. Денис Гармаш у дотик переправив м’яч у ворота після передачі Йосіпа Піваріча - 1:0.

У першому таймі м'яч побував у воротах і Георія Бущана, проте головний арбітр матчу не зарахував взяття воріт через положення поза грою, а також напад на кіпера киян.

Найбільш реальний шанс господарів виник вже у другій половині другого тайму. Нападник Десни Філіппов після класної розрізної передачі з глибини поля вискочив віч-на-віч з голкіпером, проте не зміг переграти Бущана.

А вже у доданий арбітром час Динамо втекло в контратаку, в якій Артем Бєсєдін викотив на порожні ворота Назарію Русину, який забив свій другий гол за основний склад Динамо - 2:0.

Таким чином, київське Динамо проходить до півфіналу Кубку України.