Баскетбол

Легендарний баскетболіст надіслав подарунки важко хворому українському хлопцю

0

До вашої уваги лист від баскетболіста

Славетний американський баскетболіст Майкл Джордан надіслав подарунки 18-річному українцю Денису Кулішу, у якого діагностовано смертельно небезпечне генетичне захворювання.

Незважаючи на постійні болі Денис регулярно ходить на баскетбольний майданчик, бо вірить, саме улюблений спорт дає йому сили боротися, повідомляє Волинська правда. 

Багато волонтерів відгукнулися на прохання допомогти Денису. Історія хлопця початку шириться світом і про неї дізнався кумир українця - Майкл Джордан. Зірка баскетболу надіслав Кулішу пакет з баскетбольним екіпіровкою і лист з добрими побажаннями і автографом.

У листі Майкл Джордан закликав Дениса не зупинятися і йти лише вперед. 

"Дорогий Денисе, мені передали, що ти затятий фанат баскетболу, самостійно тренуєшся і мрієш коли-небудь грати за професійну команду. Ти, може, цього не усвідомлюєш, але твоя рішучість в прагненні до мети, незважаючи на серйозні фізичні труднощі, надихає всіх нас. Я звертаюся до тебе зі словами підтримки: йди вперед, не зупиняйся! І посилаю тобі екіпіровку, яка знадобиться для виходу на майданчик. Пам'ятай: кожен день ти перемагаєш! Носи з задоволенням!" - написав Майкл Джордан.

До вашої уваги лист від легендарного баскетболіста:

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Фінікс програв Вашингтону, а Х'юстон впорався з Ютою в матчах НБА.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
баскетбол, НБА, Україна