Футбол

Легендарний український голкіпер не зміг продати свій мотоцикл

0

Мати кілька мотоциклів одного і того ж класу - це розкіш

Славетний у минулому воротар Динамо Олександр Шовковський розповів про свої захоплення, а також пояснив, чому продавав мотоцикл.
 
- Дайвінгом я давно не займався. Фотографія з сучасними телефонами відійшла на другий план (будь-яку фотографію в дуже хорошій якості можна зробити на гаджет, телефоном). Вейк - хобі, займаюся не часто, 2 рази на тиждень.
 
Продав я свій мотоцикл, і залишилося у мене це захоплення? Ні. Я його так і не продав. У мене непогана колекція мотоциклів. Продавав не тому, що закінчую, а тому, що мати кілька мотоциклів одного і того ж класу - це розкіш.

Мотоцикли я люблю. У мене три мотоцикла - вони не спортивні, класу, якщо можна так сказати, для подорожей, для комфортної їзди, які не з швидких.
 
Як часто катаюся? Скажу так: влітку мене частіше можна побачити на мотоциклі. Якщо, звичайно, я не зайнятий своєю сім'єю, і температура не перевалює за +35 градусів. Коли 32-33 градуси, вже важко. Коли їдеш, ще нічого, коли зупинився на світлофорі - спекотно стає, - цитує Шовковського Футбол 24.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, лідер Динамо програв суперечку за титул найкращого футболіста 5-го туру УПЛ.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Динамо, Шовковський, хоббі