Марлос: Це був дуже важливий гол для мене

0

Герой фіналу Кубка України не стримав емоцій після забитого гола

У середу, 17 травня, Шахтар мінімально здолав Динамо в фіналі Кубка України (1:0).

Єдиний гол в матчі на 80-й хвилині забив хавбек Гірників Марлос, відзначившись у воротах Максима Коваля красивим дальнім ударом.

До вашої уваги післяматчеве інтерв'ю героя кубкового поєдинку:

"Це був дуже важливий гол для мене! Давно я не забивав... Не щастило, м'яч ніби не хотів йти у ворота, потрапляв у штангу і поперечину. Я багато працював, щоб допомогти Шахтарю. У першому таймі не реалізував пенальті - хочу вибачитися за це перед уболівальниками і партнерами. А потім був момент воістину нереального щастя! Коли отримав м'яч, в ту ж секунду знав, що буду бити по воротах.

Це футбол, Шахтар - то, що я так люблю в своєму житті! Тому не стримав емоцій і заплакав відразу після гола. Ми зробили "золотий дубль", і в наступному сезоні просто зобов'язані продовжувати в тому ж дусі.

Паулу Фонсека дуже важливий для нас: він і тренерський штаб дали команді повну впевненість в тому, що ми робимо. Сподіваюся, попереду у нас ще багато щасливих моментів", - цитує бразильця офіційний сайт Шахтаря.

Дивіться також фотопідбірку з церемонії нагородження призерів Кубка України.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував короткий огляд матчу Шахтар - Динамо.