Матч тривалістю три місяці: Карпати і Олімпік нарешті дограли

0

Суперники дограли другий тайм, який не змогли провести на початку грудня

У середу, 21 лютого, була поставлена крапка в матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу Карпати - Олімпік.

На стадіоні Україна суперники дограли другий тайм, який не змогли провести на початку грудня через погодні умови. Цікаво, що за зимову перерву склади команд суттєво змінилися: львів'яни зробили три заміни, тоді як Олімпік - вісім!

У підсумку Карпати перемогли донеччан з рахунком 2:1. Переможний м'яч в активі Хорхе Карраскаля.

Карпати – Олімпік 2:1

Голи: Мякушко, 42, Карраскаль, 56 – Кравченко, 45+3

Карпати: Підківка, Гуцуляк, Нестеров, Лобай, Мірошніченко, Вербний, Ді Франко, Карраскаль, Мякушко, Швед, Акулінін

Олімпік: Кичак, Парцванія, Кісіль, Суарес (Щедрий, 72), Біленький, Очігава, Іллой-Айєт (Нємчанінов, 62), Г. Пасіч, Цимбалюк, Вакуленко, Кулинич

Попередження: Цимбалюк, 63, Кісіль, 69, Біленький, 83

Вилучення: Очігава, 80

Відзначимо, що перший тайм матчу Карпат та Олімпік завершився нічиєю - 1:1. У львів'ян голом відзначився Сергій Мякушко, а донеччан - Антон Кравченко, який під час зимового трансферного вікна перебрався в турецький Карабюкспор.

Нагадаємо, що рішення рефері Катерини Монзуль не догравати матч на початку зими у комітеті арбітрів ФФУ так прокоментували:

"Похвально, що арбітр спробував зробити все, щоб матч таки відбувся, не дивлячись на погодні умови і не зважаючи на те, що стан газону був на межі того, щоб гру не проводити.

На жаль, під час першого тайму матчу, погодні умови тільки погіршувались − продовжував йти сніг, який постійно застеляв лінії розмітки поля (що є суттєвим аспектом для гри). Окрім того, товщина сніжного покрову з кожною хвилиною збільшувалась, футболістам все складніше ставало втримати рівновагу, ризики отримання травми футболістами зростали.

Після відповідного інспектування поля на початку другого тайму арбітром було прийняте правильне рішення зупинити матч через непридатність поля до гри", - йдеться в повідомсленні.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Олімпік збирався засудити Карпати за недограний матч.