Футбол

Металіст прокоментував скандальну поведінку своїх уболівальників

0

Харківський клуб опублікував заяву

Металіст прокоментував поведінку вболівальників, які зірвали матч чемпіонату аматорів.

"У зв'язку з інцидентом, відразу ж після матчу відбулося екстрене засідання загальних зборів засновників Клубу.

Засновники Металіста-1925 рішуче засуджують злісні хуліганські дії, вчинені на стадіоні фанатами харківського клубу і, як з'ясувалося, в ході внутрішнього розслідування, ультрас інших клубів з різних міст.

За попередніми даними служби безпеки Металіста-1925, на секторі, в якому повинні були розміщуватися харківські фанати, перебували мешканці ще чотирьох міст України, які взяли участь у масових заворушеннях. Це свідчить про сплановану провокацію, спрямовану не проти учасників фінального матчу та Агробізнесу.

У цього прояви глибинні корені. Металіст-1925 рішуче засуджує дії вандалів і футбольних екстремістів.

Ми звертаємося до міністра внутрішніх справ України Арсену Авакову з проханням відкрити кримінальне провадження, дати оцінку хуліганському інциденту, виявити справжні мотиви призвідників, організаторів і активних виконавців, а також зробити все можливе, щоб вони понесли передбачене чинним законодавством покарання.

Наш клуб завжди дотримується правил чесної гри. Саме тому ми приносимо вибачення всій футбольній Україні, команді Агробізнес та її президенту.

Ми щиро хотіли, щоб фінальний матч став святом футболу, але не мракобісся неадекватний. Команду Агробізнес ще раз вітаємо з чемпіонством", - повідомляється у зверненні.

Як повідомляє Знай.Спорт, ультрас Металіста влаштували масову бійку і зірвали матч.

Автор матеріалу: 
Ярослав Мар'янко
Теги: 
Металіст