Футбол

Мілевський та Чигринський допоможуть онкохворому сину футболіста

0

Футболісти продадуть на акціоні свої футболки з підписами, а виручені кошти перерахують на порятунок дитини

Екс-футболісти збірної України Артем Мілевський та Дмитро Чигринський не залишилися осторонь долі 5-місячного сина гравця Прикарпаття Романа Бочкура: відомі виконавці візьмуть участь у благодійній акції, щоб допомогти хлопчику.

Мілевський, який нині виступає в Білорусі за Динамо-Брест, та Чигринський, який захищає кольори грецького АЕКа, продадуть на акціоні свої футболки з підписами, а виручені кошти перерахують на порятунок малюка. Про це повідомив агент Олександр Панков.

"Футболку Дмитра Чигринського ми виставимо на продаж 22 лютого. І вже після гри на Суперкубок Білорусі 10 березня я привезу футболку Мілевського", – розповів Панков у прямій трансляції в Інстаграм.

Зауважимо, що кілька днів тому дружина Романа Бочкура Віра написала з Інституту раку, що таке випробування, напевно, найскладніше і найстрашніше, що могло трапиться в їх родині:

"В один день все змінилося - життя, цінності. Я знаю, що це нас зробить сильніше! Я вірю, що Максимка одужає, дуже багато молитов за нього, я знаю, що Бог чує мої молитви і бачить мої сльози... Все в Божих в руках. Коли ми просили про допомогу, ми навіть і уявити не могли, що так багато людей відгукнеться, багато людей добрих, багато підтримки і молитов...

Ми вам сильно вдячні!!! Дякую, що ви з нами!! Молитва - це сила, спасибі, що ви знайшли час і можливість допомогти нам, для нас це все дуже важливо!!!

Прошу - не переставайте молитися про Максимка!! Будьте з нами до кінця. Ми віримо в чудо", - написав друга половинка футболіста на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Мілевському передрекли кар'єру великого тренера.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, збірна, футбол