Футбол

Модний вирок: експерти оцінили форму збірної України

0

Останнє місце у рейтингу

Журналісти порталу Squawka оцінили форми національних збірних команд, які грали товариські матчі. Останнє місце у рейтингу дісталось українській команді.

Експерти не оцінили одразу кілька вертикальних смуг на жовтій формі збірної України, стилізованих під традиційну вишивку.

"Ймовірно, ця форма не найгірша серед усіх збірних, але точно найгірша серед усіх, які доводилося бачити в березні", - пишуть у Squawka.

Федерація футболу України почала співпрацювати з іспанським спортивним брендом Joma у 2017 році. Перед цим українські футболісти впродовж семи років одягались в Adidas. Joma також є спонсором збірних Румунії та Болгарії.

Також у рейтинг найгірших форм національних збірних потрапили Іран, Малі, Північна Ірландія і виїзний варіант форми Іспанії.


Іран


Малі


Північна Ірландія


Іспанія

Найкращими журналісти визнали домашні екіпірування Іспанії, Колумбії та Німеччини, а також виїзні комплекти Аргентини і Нігерії. Перші чотири створив Adidas, нігерійську - Nike.


Іспанія


Колумбія


Німеччина


Аргентина


Нігерія

Як повідомляв портал Знай.Спорт, збірна України у "найгіршій формі" обіграла Японію та здобула першу перемогу у цьому році.

Дивіться: огляд матчу Україна - Японія

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Україна, форма