Футбол

Нападник українського клубу незвичним чином дізнався про виклик до збірної

0

Мрія будь-якого футболіста - потрапити в збірну

Форвард полтавської Ворскли Юрій Коломоєць поділився враженнями від дебютного виклику в збірну України.

"Про виклик у національну команду дізнався з інтернету. Коли їхав додому з ранкового тренування, у машині увійшов у мережу, а там така новина.

Як відреагував? У такі хвилини відчуваєш себе найщасливішою людиною на землі. Це ж мрія будь-якого футболіста - потрапити в збірну, грати за неї. Для мене це велика честь...

Одна справа - ЗМІ, які сватали мене в збірну, а інше - рішення тренерів. Але я, звичайно, вдячний журналістам за те, що вони так оцінюють мою роботу. Постараюся тепер нікого не розчарувати (посміхається).

Велика заслуга всього тренерського штабу Ворскли, всіх партнерів в тому, що у мене з'явився такий шанс. Не було б у нас згуртованого колективу - не було б моїх голів. Не було б результату у Ворскли - ніхто б на мене в збірній уваги не звернув. Привітали рідні, друзі - всі близькі люди.

Чи готую пісню новачка? Так, переглядаю свій музичний репертуар (посміхається). Якщо серйозно, то з приводу співу переживаю найменше. Я ж не співати туди їду: як заспіваю - так і буде. Набагато важливіше проявити себе в тренуваннях і отримати шанс дебютувати в головній команді країни.

Щодо першої розмови з Андрієм Шевченком, думаю, для мене цей буде хвилюючий момент. Тиск точно підніметься (посміхається)", - цитує Коломойця zbirna.com.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що дебютант збірної України розповів, з яким клубом пов'язує майбутнє.

Фото ФК Шахтар

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, збірна, футбол