Футбол

Не любимо зрадників: Ультрас українського клубу зробили гучну заяву

0

Відомий фанат Дніпра також прокоментував інцидент на Дніпро-Арені

Під час дербі з Дніпром-1 в рамках Другої ліги України ультрас Дніпра влаштували бійку на фанатському секторі суперника, де дісталося вболівальникам і народному депутату Юрію Березі. 

Фанати Дніпра так відерагували на свій вчинок:

"На матчі сталася не найприємніша, але звичайна для фанатів футболу ситуація – конфлікт двох фанатських секторів. Пересічній людини, напевно, тяжко зрозуміти, що таке відстоювати честь своєї команди, за яку ти готовий їхати в будь-яку частину світу. Але цей конфлікт почався не на пустому місці, а після нахабного намагання забрати у нас своє і рідне. А ми звикли боротися за своє...", - написали, зокрема, ультрас на своїй сторінці у Фейсбук.

Відомий фанат Дніпра Євген Переверзев також прокоментував інцидент на Дніпро-Арені:

"Усіх з перемогою! Емоції нереальні. Молоді пацани, яких вже намагаються списати і створили їм натомість фейк клуб і призначили біля керма "рятівника футболу" (а насправді це просто людина Коломойського) - надерли зад клубу-підробці!

Як бути вірним назавжди своїй команді - не всі можуть зрозуміти! Але для нас це більше ніж клуб! Це частина життя і велика дніпровська фанатська сім'я ось вже як 35 років. І ми не любимо зрадників, хто ще два роки тому бив себе в груди і кричав Тільки Дніпро! А зараз перебіг вболівати за "клуб-аферу", - написав Євген на своїй сторінці у Фейсбук.

Як раніше повідомляв Знай.Спорт, ультрас української команди побили президента і вболівальників суперника.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Друга ліга, чемпіонат, футбол