Інші

Неймовірна бігунка виграла для України золото та побила рекорд

0

Христина Стуй показала найкращий результат у своїй кар'єрі

Українська бігунка Христина Стуй виграла легкоатлетичні змагання у грецькій Каламаті.

30-річна спортсменка пробігла 100 м за 11,20 секунди, що є її найкращим результатом в кар'єрі. Однак цей результат офіційно не зафіксують, оскільки під час забігу вітер значно перевищував норму і дув зі швидкістю 4,1 м/с.

Крім того, на змаганнях в Каламаті срібло в бігу на 800 м здобула українка Наталія Пироженко (2: 07,25 хв), а Анна Гацько-Федусова стала другою у метанні спису (52,10 м).

Христина Стуй посіла перше місце на Кубку Європи в естафеті 4х100 метрів у 2011 році. На Олімпіаді у Лондоні вона здобула бронзову медаль.

Черговий успіх Юлії Левченко

Юлія Левченко продовжує підготовку до сезону і взяла участь у командному чемпіонаті Києва.

Стрибунка показала результат 1,90 м. і випередила Юлію Чумаченко та Ірину Геращенко.

31 травня українські спортсменки візьмуть участь в етапі Діамантової ліги в Римі.

Дивіться: виступ Стуй на чемпіонаті України-2018

Як повідомляв портал Знай.Спорт, Україна здобула ще дві медалі на чемпіонаті Європи з боротьби.