Футбол

У Лозанні винесли рішення щодо матчу Маріуполь - Динамо

0

Киянам присудили технічну поразку

Спортивний арбітражний суд у Лозанні відхилив всі претензії Динамо до ФФУ по «маріупольській справі», повідомляє офіційний сайт суду.

CAS залишив в силі рішення Апеляційного комітету ФФУ про технічну поразку киян за неявку в Маріуполь першої, молодіжної та юнацької команд.

Сторони спору в особі ФФУ і Динамо в рівній мірі зобов'язані сплатити судові витрати.

Динамо відмовилося відправляти на матчі з Маріуполем першу, молодіжну та юнацьку команди в першій частині поточного сезону через відсутність письмових гарантій безпеки для клубу.

Через неявку команд до Маріуполя Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ покарав їх технічними поразками з рахунком 0:3. Динамо подало апеляцію в Апеляційний комітет, але він залишив у силі рішення КДК про покарання киян.

У грудні Динамо оскаржило вердикт Апеляційного комітету у Спортивному арбітражному суді в Лозанні, на що мала право згідно з регламентом. Тиждень тому, 12 лютого, суд вислухав аргументи сторін у засіданні, на яке з'явилися представники та свідки від Динамо і ФФУ.

Після внесення змін у турнірну таблицю Прем'єр-ліги України Динамо залишиться на 2-му місці з відставанням у три очки від лідера Шахтаря (42 очки проти 45).

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Динамо знайшло новачка у Швеції.

 

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Динамо, Маріуполь, CAS