Футбол

Новачок Динамо розповів, чому вибрав київський клуб

0

Піваріч поділився враженнями від переходу в Динамо

Новачок Динамо - хорватський захисник Йосип Піваріч дав перше інтерв'ю в якості гравця київського клубу.

"Динамо Київ - великий клуб, який завжди ставить перед собою високі завдання. У послужному списку клубу безліч трофеїв. Я дуже щасливий стати частиною такого великого клубу. Це знаменитий на весь світ клуб, який майже щороку виступає в Лізі чемпіонів. Нехай в цьому році Динамо не потрапило в Лігу чемпіонів, але обов'язково потрапить в Лігу Європи і досягне там великих успіхів. Перед трансфером я радився зі своїм співвітчизником, Домагоєм Відою. Він розповідав тільки хороше про київське Динамо ", - цитує слова футболіста офіційний сайт Динамо.

"Стиль гри мого нового клубу в чомусь схожий на стиль гри загребського Динамо. Ці клуби об'єднує те, що перед командами ставиться завдання перемагати в кожному матчі, обумовлює тактику - домінування на полі. Головний тренер Динамо виклав мені вимоги до гравця моєї позиції - лівого захисника. Сподіваюся, що виправдаю очікування нового тренерського штабу.

Звичайно, українська ліга сильніша хорватської. Особливо це стосується грандів європейського рівня - київського Динамо і донецького Шахтаря. Не хочу занижувати рівень хорватської ліги, але об'єктивно український чемпіонат сильніший", - додав Піваріч.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Динамо підписало контракт з Йосипом Піварічем на три роки.

Автор матеріалу: 
Леся Черненко
Теги: 
Йосип Піваріч, Динамо Київ