Футбол

Новачок УПЛ визначився з домашнім стадіоном

0

Рівненський Верес тимчасово переїжджає на головну арену Львову

Рівненський футбольний клуб Верес був допущений до наступного розіграшу Прем'єр-ліги. Однак домашня арена команди у Рівному не відповідає належним вимогам. Була інформація, що Верес проводитиме свої матчі в Луцьку, але тамтешні ультрас наголосили, що для них існує лише одна команда, і це не Верес.

Нарешті, визначилася ситуація, де клуб з Рівного гратиме домашні матчі. За словами президента клубу Олексія Хахльова, Верес тимчасово переїжджає до Львова.

- Як основну заявили Арену Львів. У нас є відповідний договір. Перед Вересом поставлені великі виклики, і я особисто взяв відповідальність за реконструкцію стадіону в Рівному. Сподіваюся, вона буде проведена швидко, вдало і результативно. Ми хочемо мати на Правобережній Україні гідного конкурента нашим сьогоднішнім грандам.

Для себе особисто включив зворотний відлік. 723 дні залишилося до відкриття арени, але це консервативний сценарій. Якщо вдасться це зробити раніше - я буду вважати це своєю особистою перемогою, - заявив президент Вереса в інтерв'ю телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Коноплянкою зацікавився гранд італійського футболу.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Верес, Рівне, Львів