Футбол

Підсумки роботи Реброва в Динамо: Піти заради розвитку

0

Знай.Спорт підбиває підсумки роботи молодого тренера на чолі столичного колективу

Для вболівальників Сергій Ребров був справжнім героєм. Ще в якості футболіста він змушував себе поважати характером і непоступливістю. Однак в кар'єрі Реброва були й неприємні моменти, подейкували, що він пережив серйозний стрес, коли не отримував ігрову практику в Англії. 

В якості тренера Сергій Станіславович не дозволяв собі надмірний прояв емоцій, але завжди тяжко було за ним спостерігати: коли гра не клеїлася, видно було, як неймовірно він переживав. Коли був помічником у Олега Блохіна, то ще спокійніше сприймав результати Динамо. А коли сам став головним тренером, то змінився на очах.

Серед перших кроків Реброва на чолі Динамо було запрошення іспанських спеціалістів у тренерський штаб першої команди, в академію і в резервні склади. Мабуть, це і стало запорукою успіхів, коли молодий тренер виграв з Динамо два чемпіонства і два Кубки країни поспіль. Але колектив почали ототожнювати не з Ребровим, а з його асистентом Раулем Ріанчо. Спеціалісти і знавці внутрішньої кухні Динамо стверджували, що саме Ріанчо виконував головну роль в колективі, проводив тренування, на установках не дотримувався субординаці\. Можна припустити, що саме це стало причиною, що на початку цього сезону іспанець залишив Динамо.

З ним кудись поділися і результати. У першій частині сезону Динамо неймовірно лихоманило, і саме тоді, за великим рахунком, чемпіонство було втрачене. Ребров пізно на це відреагував. При зміні тактики, коли Динамо стало грати в три центральних захисники, при цьому крайні оборонці стали більше думати про атаку, а крайні нападники насичували центр поля, у киян покращилася результативність, але на загальній ситуації у турнірній таблиці це не позначилося. Ще й у матчі 26-го туру на НСК Олімпійський з Шахтарем, який міг подарувати хоч якісь шанси, Динамо мінімально поступилося принциповому конкуренту (0:1).

Була різна інформація, що перемога в передостанньому турі над тими-таки гірниками (3:2) повернула довіру президента клубу Ігоря Суркіса до Реброва. Проте тренер все-таки наважився на зміни у своїй тренерській кар'єрі. Не в останню чергу заради Динамо, яке потребує перезавантаження.

Наостанок до вашої уваги красномовний коментар під однією з публікацій Знай.Спорт у соцмережі Фейсбук.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ярмоленко вважає, що Ребров швидко знайде новий клуб.

 

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Динамо, Ребров, Суркіс