Футбол

Півзахисник Динамо розповів про особливості роботи з тренерським штабом

0

Сергій Сидорчук розповів про вимоги Олександра Хацкевича

Півзахисник Динамо Сергій Сидорчук розповів про чемпіонську гонку з Шахтарем, а також про особливості роботи з тренерським штабом на чолі з Олександром Хацкевичем:

"Якщо минулий сезон оцінювати виключно за кількістю набраних очок, то ми програли ще в осінній частині сезону. Саме тоді Шахтар забезпечив собі солідну перевагу. А ось навесні краще вже виглядали ми, адже і очок набрали більше, і забивали частіше.

З тим же Шахтарем у нас в цьому сезоні попереду три матчі в чемпіонаті. І золоті медалі завойовуються не тільки в очних поєдинках: є ще десять команд, в іграх з якими ми не маємо права втрачати очки.

Перше, що нам Хацкевич. сказав: "Головне - це дисципліна". Перш за все це стосується нашої роботи на футбольному полі. Першочергова увага приділяємо обороні, також намагаємося нейтралізувати сильні якості суперників в передній лінії.

Олександр Хацкевич - вимогливий тренер. А його асистент Олег Лужний - ще й емоційний.

Якщо говорити про нову схему проведення чемпіонату, тобто люди, які вважають, що у нас немає достатньої кількості сильних команд, тому 12 учасників чемпіонату це оптимальний варіант.

Я не фахівець, але вважаю, що чемпіонат повинен бути нормальним: у два кола з щонайменше шістнадцятьма учасниками. Вважаю, що слід зробити все можливе, щоб якомога швидше повернутися до колишнього формату", - цитує Сидорчука офіційний сайт Динамо.

Як вже повідомляв​ портал Знай.Спорт, тренер Динамо розповів, що йому не сподобалося в матчі зі Сталлю.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Динамо, Сидорчук, Хацкевич