Футбол

Потрібно знати: у Зінченка запитали про початок Другої світової війни

0

Український півзахисник помилився у відповіді

21-річний півзахисник Олександр Зінченко став учасником ютуб-передачі "ОТДУШИВДУШУ", протягом якої відповів на ряд запитань. Одним з питань було, коли почалася Друга світова війна.

Відразу Зінченко сказав, що  вона почалася в 1942-му році і додав, що з 42-го по 45-й. Потім він виправився і сказав, що в 41-му. Після цього Олександр сказав, що повинен знати кожний такі дати.

Нагадаємо, трансферна вартість півзахисника Манчестер Сіті та збірної України Олександра Зінченка зросла на 1,5 мільйона євро.

Зараз трансферна вартість 21-річного українського футболіста становить 6 мільйонів євро.

Згідно з оновленою інформацію авторитетного порталу transfermarkt.de, Зінченко з початку 2018 року подорожчав на 1,5 мільйона євро.

Додамо, що український футболіст подорожчав не просто так і не тому що інфляція набирає обертів. Ні для кого ні секрет, що наставник Ман Сіті і головний тренер збірної України Андрій Шевченко довіряють Зінченко, ставлять його в основу і допомагають йому розвивати свої найкращі футбольні якості.

Також 21-річний півзахисник Манчестер Сіті і збірної України Олександр Зінченко виділив кращого футболіста в складі англійського клубу.

«У Манчестер Сіті виступають зірки світової величини. Вибрати когось одного? Звичайно — Фернандіньо. Коли я був у Шахтарі, він отримав серйозну травму в 2010 році. Мені було 14 чи 15 років і всі лікарі казали, що після такого перелому, в кращому випадку, Ферна відправиться догравати в Бразилію. Але він працював і тренувався з нами в молодіжній команді, а потім, через вісім місяців знову грав у першій.

Зараз цей хлопець виступає в одному з кращих колективів світу. Це був справжній приклад для мене. Мені пощастило, що Фернандіньо говорить по-російськи. Він мені дуже допоміг у Манчестері, тому що моя англійська все ще не належному рівні», – сказав Зінченко.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Зінченко допоміг Манчестер Сіті вийти у фінал Кубка Англійської Ліги.

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Зінченко, Ман Сіті