Футбол

Повернення до великих міст: в УПЛ поділилися грандіозними планами

0

У вищій лізі чемпіонату України відбудуться зміни

Заступник президента УПЛ Томаса Грімма Маркіян Ключковський розповів про основні напрямки роботи організації на найближчі два роки.

За словами функціонера, однією з головних завдань є повернення ліги до формату з 16 командами. Прикметно, що подібну ідею мав намір здійснити і попередник Грімма Володимир Генінсон.

«Одним з напрямків роботи буде розвиток проникнення футболу. По-перше, географічне — збільшення УПЛ до 16 клубів, повернення великого футболу у великі міста. В першу чергу, Дніпро, Кривий Ріг, Луцьк, Ужгород. Це не просто міста без футболу, а ринок, який УПЛ не повністю монетизує», — сказав Ключковський в інтерв'ю Football24.ua.

«По-друге, проникнення соціальне. Щоб футбол не втрачав популярність у молодого покоління, щоб діти грали в нього і цікавилися. Будуть ходити на матчі, ходити на трансляції. Це призведе до єдиної мети — генерації доходів для клубів. Зрозуміло, все не вийде відразу в перший же сезон. Тому головною метою є зменшення навантаження на бюджети клубів. Якщо вони дефіцитні, потрібно, щоб дефіцит знижувався, а в майбутньому вони могли отримувати доходи».

Крім Ключковського у складі УПЛ залишилися Роман Свіріпа і Євген Дикий, які працювали в Прем'єр-лізі ще до приходу Грімма.

Швейцарець Томас Грімм був обраний на посаду президента української Прем'єр-ліги на початку квітня, опинившись єдиною кандидатурою на цей пост. До нього цю посаду протягом двох років обіймав Володимир Генінсон.

Питання на 25 мільярдів

Президент ФІФА Джанні Інфантіно розіслав листи представникам шести конфедерацій із закликом провести позачергову зустріч

За інформацією The New York Times, на зборах планується обговорення нових інвестицій в клубний чемпіонат світу.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що турнір для кращих клубів планети буде проходити раз на чотири роки замість Кубка конфедерацій, починаючи з 2021 року. Японська корпорація планує інвестувати в нього близько 25 млрд доларів в період з 2021 по 2033 рік.

Найближче заплановане засідання ради ФІФА має відбутися у червні, перед стартом чемпіонату світу-2018.

Майбутні чемпіонати світу

Три держави Північної Америки сподіваються провести фінальну частину чемпіонату світу 2026 року.

Сполучені Штати Америки, Канада та Мексика надіслали офіційну заявку на проведення ЧС-2026, повідомляє Sky Sports.

Цю інформацію в своєму твіттері також підтвердив президент Федерації футболу США Карлос Кордейро.

"Спільна заявка Канади, Мексики і США на проведення чемпіонату світу подана! Це наше послання світу: 23 стадіони світового класу, 150 тренувальних баз, які вже побудовані і функціонують, ми готові прийняти турнір", – написав він.

Ще одним претендентом на проведення фінальної частини ЧС-2026 є Марокко. Експерти називають великими шанси спільної заявки трьох країн, оскільки в Африці турнір в останній раз проводили в 2010 році, а в Північній Америці – в 1994-м. Оголосять переможця 13 червня цього року на спеціальному засіданні ФІФА.

Дивіться: офіційна пісня ЧС-2018

Як повідомляв портал Знай.Спорт, проведення ЧС-2026 у Марокко під великим питанням, адже у цій країні заборонено одностатеві стосунки.

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
УПЛ, реформи