Футбол

Повні профани: Гендиректор Карпат розкритикував керівництво Арени Львів

0

За всі домашні матчі сезону Арена Львів могла би отримати від Карпат 3 млн 200 тис гривень

Наступний сезон в УПЛ Карпати почнуть на стадіоні Україна. Чому не на Арені Львів, як минулого чемпіонату, розповів генеральний директор львівського клубу Юрій Дячук-Ставицький.

- Як виявилося, Арені Львів не потрібні гроші! Їм не потрібні більше 3 мільйонів гривень, які Карпати пропонували їм за сезон! Біда в тому, що керують цим прекрасним спорудженням повні профани і дилетанти, які не мають ні управлінського досвіду, ні розуміння, як треба заробляти гроші і ні найменшого поняття про футбольний менеджмент.

У минулому сезоні Карпати заплатили Арені Львів за матч 161 тис гривень. Через те, що зросли ціни на комунальні послуги та інші послуги в сфері обслуговування, ми збільшии ціну до 200 тисяч за матч. За сезон, за всі домашні матчі, Арена Львів отримала б від клубу 3 млн 200 тис гривень.

Переговорний процес ми почали ще в лютому, але керівництво «Арени Львів» як з місяця звалилася! Вони або не відповідали на наші запити, або робили вигляд, що нічого не розуміють, або просто нас ігнорували.

Директор Арени Львів Євген Болкун, судячи з певної інформації, є ставлеником Степана Кубіва - віце-прем'єр-міністра України. І директором він став при дуже дивних обставинах.

Коли зняли попереднього директора Ринського, відповідно до закону, на таку важливу і серйозну посаду, повинні були призначити конкурс. Болкуна призначили виконуючим обов'язки, але потім, дуже тихо і непомітно, приставку в.о. забрали, а про конкурс забули.

Чи помічали раніше непрофесіоналізм керівництва стадіону? Ви вже забули про те, як Арена Львів віддала сидіння на «Євробачення»? Причому зробила це без нашого відома.

Мало того, що цим диким рішенням забрати стільці з центральних трибун вони фактично спотворили картинку для телетранслятора, так ще й примудрилися забрати крісла з ресторану, куди продаються VIP-квитки. Ми були просто шоковані, коли побачили таку картину.

Арена Львів обходиться нам значно дорожче, ніж Україна, але ми грали там виключно заради нашого вболівальника, хотіли надати йому максимальний комфорт. Але що нам залишається зараз робити? У нас вже просто не залишилося часу. Для того, щоб заявити стадіон, потрібно підписати велику кількість договорів і угод.

Зараз сподіваємося на реакцію, зокрема, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра молоді та спорту Ігоря Жданова. Сподіваємося, що вони в найкоротші терміни наведуть порядок, тому що на даному етапі виходить абсурдна ситуація, коли такий серйозний об'єкт залишається без постійного клубу, - передає слова Дячука-Ставицького офіційний сайт Карпат.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, голкіпер збірної Чилі повторив рекорд легендарного українця.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Карпати, футбол, Україна