Футбол

Представники ОБСЄ збираються відвідати матч Маріуполь - Динамо

0

Гру відвідає місія ОБСЄ в Україні на чолі з першим заступником її голови Александром Хугом

27 серпня, у Маріуполі, відбудеться матч 7-го туру Чемпіонату УПЛ між ФК Маріуполь та ФК Динамо, на якому будуть присутні представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на чолі з першим заступником її голови Александром Хугом.

Як розповів президент Федерації футболу України Андрій Павелко, перебування спостерігачів авторитетної міжнародної організації на цьому матчі стане вагомою гарантією безпечного проведення поєдинку.

"Наші міжнародні партнери вітають факт проведення поєдинку саме у Маріуполі. Це підтвердження перспектив мирного життя та приклад дієвості політики з реінтеграції тимчасово окупованих територій на Донбасі і прилеглих до них районів. Саме тому Маріуполь і перетворився на центр особливої міжнародної уваги, який останнім часом регулярно відвідують наші партнери – і члени Конгресу США, і депутати Європарламенту, і високопоставлені урядовці та політики з держав-членів ЄС та США", - відзначив президент ФФУ.

Павелко впевнений, що завдяки грі київської та маріупольської команд і присутності на матчі представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, визволений від проросійських терористів Маріуполь стане ще й центром яскравого свята для тисяч футбольних вболівальників, інформує офіційний сайт ФФУ.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Динамо поїде на гру в Маріуполь за однієї умови.

Фото УПЛ

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол