Прем'єр-ліга прийняла рішення щодо догравання матчу Карпати - Олімпік

0

Догравання матчу 4 грудня не буде

У неділю, 3 листопада, у матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу Карпати і Олімпік на стадіоні Україна у Львові не змогли дограти через скрутні погодні умови.

За попередньою інформацією, догравання мало відбутися у понеділлок, 4 грудня, о 13:00. Однак Дирекція УПЛ прийняла інше рішення:

"На основі інформації від офіційних осіб матчу Карпати (Львів) - Олімпік (Донецьк), враховуючи позицію львівського й донецького клубів, а також зважаючи на дані ФК Карпати щодо неможливості підготувати футбольне поле на 04.12.2017 та беручи до уваги прогноз погоди, Дирекція УПЛ постановила: рішення щодо матчу Карпати - Олімпік, перерваного на початку другого тайму через складні погодні умови (затяжний снігопад), буде ухвалене додатково, після отримання всіх необхідних документів, передбачених Регламентом змагань УПЛ.

Догравання матчу 04.12.2017 не буде", - йдеться у повідомленні на офіційному сайті УПЛ.

За інформаціє Sport Arena, догравання матчу, скоріше за все, відбудеться навесні.

Відзначимо, що поєдинок у Львові проходив за складних погодних умов: до матчу і під час сильно йшов сніг. Суперники зіграли перший тайм, який завершився нічиєю - 1:1. У Карпат відзначився Сергій Мякушко, у донеччан - Антон Кравченко.
У перерві організатори намагалися врятувати ситуацію, багато людей було задіяно в тому, аби розчистити поле. Однак арбітр Катерина Монзуль вирішила не продовжувати гру.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Карпати та Олімпік не дограли матч чемпіонату України.