Футбол

Претензії тільки до себе: Що говорили в збірній України після поразки від Мальти

0

Знай.Спорт представляє вашій увазі коментарі гравців збірної України

Гравці збірної України прокоментували поразку від Мальти в товариському матчі (0:1).

Форвард Євген Селезньов сказав, що у всьому винні самі футболісти.

"Сподіваюся, в офіційній грі ми зіграємо по-іншому, набагато краще. Тоді краще буде і результат. А сьогодні є як є, самі винні.

Не вийшло забити, хоча були моменти, в тому числі і у мене. Десь не пощастило. Але претензії тільки до себе можу пред'явити.

Думаю, не було таких людей, які не бігали, не старалися і не віддавалися. Але не пощастило сьогодні трохи. Згоден, неприємно програвати Мальті. За рівнем футболістів ми набагато сильніше. Але сьогодні вийшло так, бувають такі ігри. Головне, щоб з Фінляндією був інший результат", - сказав Селезньов.

Руслан Малиновський сказав, що поразка вчасно струсоне команду.

"Результат не дуже приємний. Думаю, неприпустимо програвати такій команді. Зараз у тренерського штабу і у нас багато ґрунту для роздумів: навіщо ми тут, навіщо ми приїхали в збірну? Це футбол, розумієте.

Сподіваюся, це нас розбудить перед Фінляндією, і ми покажемо справжній футбол. Постараємося витягнути з негативу позитивні моменти, – сказав Малиновський.

Головний тренер команди Андрій Шевченко пообіцяв, що команда зробить висновки з матчу: "Сьогоднішня гра була інформативна для нас. Ми дали можливість всім футболістам зіграти проти Мальти. Варто пам'ятати, що наші гравці знаходяться під навантаженнями. Для нас це гарний урок. Ті, хто ще не прокинувся, повинні швидше це зробити".

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт публікував реакцію соцмереж на поразку збірної України в матчі з Мальтою.

Автор матеріалу: 
Ярослав Мар'янко
Теги: 
збірна України, футбол, Шевченко, Україна - Мальта