Футбол

Президент Динамо очікував, що Ребров залишиться

0

Ігор Суркіс розповів про ситуацію з тренером

Президент київського Динамо Ігор Суркіс подякував Сергію Реброву.

"Проясню ситуацію. З Ребровим у мене в понеділок відбулася розмова. Якщо ви помітили, я не оголошував це, в надії на те, що у нього вистачить сил і мужності продовжити роботу в київському Динамо.

Сергій Станіславович чесно і дуже якісно робив свою роботу, завоювавши п'ять титулів. Коли я йому довіряв пост головного тренера, був величезний ризик. В перший же сезон виграв Кубок України, потім чемпіонат і Кубок, знову чемпіонат, Суперкубок України... Це все за три роки! Як часто трапляється у футболі, останній сезон виявився невдалим.

Ребров настільки любить київське Динамо, настільки проникнуть серцем до клубу, що оцінивши всі "за" і "проти", прийняв рішення взяти паузу, щоб відпочити, побути трохи зі своєю сім'єю. Відверто кажучи, до останнього моменту чекав, що у нього з'являться додаткові сили, адреналін, і він, засукавши рукави, продовжить будувати команду.

Мене Ребров чесно попереджав, що цей сезон буде дуже важким, тому що можливостей посилити команду, за певних обставин, зараз не буду говорити, яким, не було.

Знімаю перед ним капелюха і кажу величезне спасибі! Двері Динамо для нього завжди відкриті, ми завжди його чекаємо", - сказав Суркіс.

Як повідомляв Знай.Спорт, Ребров пояснив, чому не залишився в Динамо.

Автор матеріалу: 
Ярослав Мар'янко
Теги: 
Динамо, Ребров, футбол