Футбол

Президент Динамо розповів, чи шукатиме клуб заміну Ярмоленку

0

Коментар дав президент київського клубу Ігор Суркіс

У понеділок, 28 серпня, відбувся найдорожчий трансфер в історії київського Динамо - півзахисник Андрій Ярмоленко став гравцем дортмундської Борусії. Але після того, як капітан киян залишив команду, виникло питання, чи шукатиме Динамо заміну Ярмоленку, аби зберегти колишню потужність на флангах?

Коментар з цього приводу дав президент київського клубу Ігор Суркіс:

"Хто замінить Ярмоленка? Будьте впевнені: якби перехід Андрія стався на місяць раніше, ми би неодмінно зміцнили його позицію більш досвідченим футболістом, ніж ті, хто є зараз в нашому розпорядженні. Однак підшуковувати лідеру заміну в найкоротші терміни і робити необдумані покупки резону немає.

Тим більше, що перед ухваленням рішення по трансферу Ярмоленка я обговорив питання з головним тренером. І, чесно кажучи, ще більше заповажав Хацкевича. Інший би на його місці став наполягати на негайному підсиленні складу, нив і стогнав, але Олександр Миколайович лише дав зрозуміти: вважає, що Андрій цей перехід заслужив.

Поспішати ми не будемо: попрацюємо системно на трансферному ринку, і якщо взимку у нас збережеться потреба в кадровому зміцненні, позицію підсилимо. Не виключаю, що підтягнеться до цього часу хтось із талановитої молоді: Ледньов, Кравченко... Чому б не дати їм шанс: не побоявся ж Юрій Сьомін підпустити до основи 18-річного Ярмоленка, а Валерій Газзаєв – поставити його в основу, незважаючи на жорстку критику з боку ваших колег.

Наш курс – українізація складу і довіра вихованцям клубної академії. Досвід Вереса, який мало не відібрав напередодні очки у Шахтаря, свідчить про те, що на рівних з найсильнішими командами чемпіонату можна грати і без легіонерів...

Говорять, що трансфер Ярмоленка – перший крок до розпродажу Динамо? Запропонував би їм нарешті визначитися, яких кроків вони від Суркіса чекають. Не продаю Ярмоленко – погано. Тримаю, мовляв, хлопця в золотій клітці і не даю розвиватися. Продав – теж не слава Богу. Розпродавати команду я не збираюся, а що стосується Андрія... Нам надійшла шикарна пропозиція, я хлопця обіцяв відпустити в топ-клуб. Було б гірше, якби не дотримав свого слова", – сказав Суркіс в інтерв'ю Спорт-Експрес в Україні.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, італійський клуб має намір орендувати лідера Динамо.

Фото Getty Images

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол