Футбол

Президент ФФУ висловився щодо матчів в Маріуполі

0

Андрій Павелко вважає, що причин для перенесення поєдинку Маріуполь - Динамо не існує

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко, який відвідав поєдинок Маріуполь - Чорноморець (3:0), залишився задоволений злагодженою роботою правоохоронних органів.

Глава ФФУ як і раніше вважає, що матч Маріуполь - Динамо має відбутися, а ніяких причин для його перенесення на нейтральне поле немає.

"Ігор Суркіс не просто говорить, а й активно діє, пише листи. Поєдинок повинен проходити в Маріуполі. Упевнений, що збігів не буде, коли будуть загрози саме під один матч. Це все маніпуляція думкою. Маріуполь - це Україна, в місті прекрасна футбольна обстановка, тому там повинні проводити всі ігри без винятку.

Через деякий час обов'язково побачимо в Маріуполі і міжнародні матчі. Компетентні органи повинні чітко сказати, що вони забороняють проводити матчі в місті, і тоді будемо виконувати це. А просто рекомендаційні повідомлення можуть бути розцінені двозначно.

Якщо Динамо не з'явиться на поєдинок, рішення прийматимуть Прем'єр-ліга і КДК. Неявка без причини - це пряма технічна поразка 0:3. Думаю, це всі розуміють, в тому числі і вболівальники Динамо. Це буде демарш не проти футболу, а проти України і цілісності країни. Правила повинні бути для всіх єдині, без винятків для будь-кого. Є регламент, і він буде виконуватися", - сказав Павелко.

Матч 7-го туру між Маріуполем і Динамо повинен відбутися 26 серпня.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Динамо звернулося до вищих футбольних органів з приводу матчу в Маріуполі.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Андрій Павелко, Маріуполь, Динамо, ФФУ