Футбол

Президент Олімпіка відверто розказав, що думає про борця з корупцією в українському футболі

0

Керівник клубу припустив, що сеньйор Баранка знаходиться не на своєму місці і просто тримається за своє крісло

Голова комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка сказав в інтерв'ю, що на матч молодіжних команд Олімпіка і Динамо (0:4) приймалися аномальні ставки в букмекерських конторах. Також чиновник висловив думку, що у випадку, якщо справа буде розкрита, донеччани навіть можуть залишитися без єврокубків. Президент Олімпіка Владислав Гельзін так на це відреагував.

- Раніше говорив про суму ставок в 30-40 тисяч євро і що вона не така вже й аномальна? В особистій бесіді Баранка згадав про цифру в... 90 тисяч, а ще через три-чотири дні, в недавньому інтерв'ю спеціалізованому телеканалу озвучив суму в 250 тисяч євро! Що буде завтра? Півмільйона? Звідки всі ці доводи? Суцільний наклеп.

Який у цьому сенс? Поясню. Коли я приїхав до Баранки, він мені сказав: Мені потрібна гучна справа. А інакше, навіщо мене Павелко взяв? Розумієте тепер, що робить людина? Знаходить клуб-жертву і робить на ньому гучну справу, влаштовує показову порку! Більш того, в даний конкретний момент ми йому в цьому допомагаємо, піарячи в цьому інтерв'ю на всю країну. Однак є одне але: Олімпік не хоче бути жертвою.

Щодо слів Баранки, що ФФУ планує передати справу поліції, і є загроза виключення Олімпіка з єврокубків, то не можу коментувати висловлювання Баранки. Якби він витратив хоча б долар на виховання дітей, створення академії, будівництво клубної інфраструктури, він би розмірковував по-іншому. А приїхати в чужу країну, махати шашкою і піаритися, так може будь-хто.

Може, сеньйор Баранка знаходиться не на своєму місці і просто тримається за своє крісло? - риторично перепитав Гельзін.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, скандальний футболіст-запроданець відпочив у Києві з екс-партнером по Динамо.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
ФФУ, Баранка, Гельзін