Футбол

Президент Олімпіка забрав молодіжну команду з поля в матчі з Карпатами

0

Владислав Гельзін не дав дограти матч молодіжної першості

Президент Олімпіка Владислав Гельзін не дозволив своїй команді дограти матч молодіжної першості проти Карпат.

На 84-й хвилині зустрічі за рахунку 4:0 на користь Карпат Гельзін забрав гравців Олімпіка з поля, не ставши пояснювати причини.

Пізніше на офіційному сайті клубу було опубліковано заяву в якій все пояснюється:

"Наш аналітик, якого найняли ще два роки тому для відстеження руху ставок, подзвонив мені за рахунку 0:2 на користь Карпат. Він зазначив, що на поточний момент робиться багато ставок на те, що в другому таймі господарі заб'ють ще мінімум два голи, а може і більше. При цьому коефіцієнт на цю подію став сильно падати.

Відразу набрав тренерів молодіжної команди, дізнався їх думку про гру, про те, що ж відбувається на футбольному полі. Вони нічого не розуміли, за їхніми словами, деякі футболісти грали не на звичному для себе рівні. Побоювання на той рахунок, що хтось із гравців нечесно веде боротьбу, підтвердилися.

Через 10 хвилин я ще раз передзвонив тренерам, вони сказали, що нічого не змінюється, картина все та ж. І при рахунку 0:4, проаналізувавши всю наявну інформацію, вирішив забрати команду з поля, щоб люди, які, можливо, використовували наших футболістів в корисливих цілях, не могли домогтися результату. Це було моїм особистим рішенням. Про це я відразу ж повідомив Прем'єр-лігу і Федерацію футболу України", - цитує президент офіційний сайт клубу.

Крім того, на офіційному сайті Олімпійців також повідомляється про розслідування, яке клуб має намір провести з приводу цієї зустрічі.

Відзначимо, в минулому сезоні молодіжна команда Олімпіка звинувачувалася в здачі матчу з Динамо (0:4) головою комітету з етики Франческо Баранкою. Однак тоді це доведено не було і ніякого покарання ніхто не отримав.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Чорноморець і Зоря поділили очки в рамках матчу 18-го туру УПЛ.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Владислав Гельзін, Олімпік, Карпати, договірний матч