Президент українського клубу зупинив гру і змусив суперника спеціально пропустити

0

Одесити знехтували правилами фейр-плей

У матчі Першої ліги України Рух - Жемчужина (2:2) стався неординарний випадок: на 33-й хвилині гості знехтували правилами фейр-плей і провели атаку, в результаті якої Максим Вдовиченко відкрив лік забитим голам у матчі.

Ця подія викликала велике обурення у президента Руху Григорія Козловського, який вирішив прямо на полі висловити свої претензії гравцям одеської команди та бригаді арбітрів, через що гру довелося зупинити більш ніж на десять хвилин.

Після тривалого обговорення сторони знайшли вихід і Жемчужина не ставила перепон Руху для того, щоб Григорій Баранець зрівняв рахунок у матчі, пише UA-football.

Як раніше повідомляв портал Знай.спорт, президент футбольного клубу погрожував вбити та порізати арбітра УПЛ.