Футбол

Приклад Майдану: з'явились нові подробиці бійки на матчі Маріуполь - Динамо

0

Фанат Маріуполя розповів, як все було

Лідер фанатського руху Маріуполя Антон Требухов розповів на сторінці у Facebook, що стало причиною бійки на матчі з Динамо.

"Почалося все з того, що маріупольська команда забила гол і фанатський сектор запалив піротехніку. Піротехніку, від якої як зазвичай ніхто не постраждав. Коли вже все догорало приїхала пожежна машина, а коли вогню і зовсім не було, то пожежна машина мала намір залити людей на секторі водою. Такий бред я бачив перший раз в Україні. Шланг був відібраний і люди захистили себе від ідіотських рішень", - пише фанат.

Требухов розповів, що таке ставлення до піротехніки було лише в областях, де зараз війна.

"Піротехніка - це частина футбольних матчів у всіх частинах України, крім Донецької та Луганської областей. Хлопців з Києва почали затримувати і відвозити в невідомому напрямок. Природно товариші заступаються за хлопців. Поліція стягує всі сили, для «бесіди» з киянами. І тут відбувається той феномен, який врятував нашу країну в 2014 році. Маріупольські фанати кидають свій сектор і всім складом біжать на допомогу київським фанатам! Це був приклад Майдану, це був приклад початку війни, коли фанати приходять один одному на допомогу і консолідуються в одну силу", - висловився маріупольський патріот.

Він зазначив, що все закінчилось травмами з боку поліції та фанатів.

"Чи можна було цього всього уникнути? Можна! Не потрібно вигадувати нічого нового, потрібно просто взяти приклад з інших областей і зробити так, щоб в нашому місті простіше до цього процесса ставилися", - додав Требухов.

Нагадаємо, бійка між фанатами та поліцією у Маріуполі сталася під час другого тайму матчу. Гра закінчилась з рахунком 2:3 на користь Динамо.

Дивіться: бійка на матчі у Маріуполі

Як повідомляв портал Знай.Спорт, матч у Маріуполі перенесли заради президента України Петра Порошенка.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Маріуполь, Динамо, бійка