Футбол

Реброву неприємно чути про свою роботу в Динамо

0

За словами українського спеціаліста, коли людина досягає якоїсь мети, вона перестає йти до її повторення з колишньою енергією

Колишній наставник київського Динамо Сергій Ребров, який нині очолює Аль-Ахлі з Саудівської Аравії, згадав роботу в Україні і свого асистента, іспанця Рауля Ріанчо.

- Багато разів доводилося чути: пішов Рауль - і в команді все стало по-іншому. Але ви зрозумійте: будь-який тренер, створюючи команду, запрошує в помічники професіоналів, що віддаються справі 24 години на добу.

Той же Рауль - з числа фахівців, яким міг довіряти на сто відсотків: коли брав його в Динамо, був цілком упевнений в ньому і його здібностях. Робота, яку ми виконували разом, напевно, давала плоди.

Однак в будь-якому випадку всі рішення в професійному клубі, який ставить перед собою великі завдання, приймає лише головний тренер. Що б не відбувалося, він відповідає не тільки за результат - буквально за все! І мені неприємно, коли кажуть: ось був Рауль - і він все вирішував.

Коли людина досягає якоїсь мети, вона перестає йти до її повторення з колишньою енергією. Помітивши гравців, які втратили мотивацію, тренер повинен говорити про це прямо, і перш за все - президенту клубу. І тільки йому вирішувати, як тут вчинити.

Легко говорити про необхідність відпускати футболістів, які більше не мають колишнього бажання, але президент, пам'ятаючи, що купив того чи іншого виконавця, скажімо, за вісім мільйонів, не захоче віддати його за меншу суму. Виникає парадокс: у гравця, який виграв Прем'єр-лігу і пробився з Динамо в плей-оф Ліги чемпіонів, є зрозуміле прагнення прогресувати в більш сильному чемпіонаті і команді. Але клуби з гідними пропозиціями щодо його кандидатури в чергу не шикуються. І як бути?

Перед тим, як погодитися прийняти Аль-Ахлі, подивився чимало матчів. Але мені ще належить по-справжньому побачити своїх нових гравців на зборах і розібратися, хто з них готовий піднятися на новий рівень, а хто ні, як вони стануть боротися за місце в складі при новому тренері. А після закінчення якогось часу - обговоримо з президентом, які позиції потребують підсилення, яке нам потрібно поповнення. Поки висновки робити рано, - цитує Реброва Спорт-Експрес в Україні.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, дружина капітана Динамо Ярмоленка вразила спокусливими фото.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Динамо, Ребров, Ріанчо