0

Донецький і київський клуби провели святкову акцію

Дівчата-промоутери у футболках Шахтаря і Динамо пропонували взяти участь у великодньому яйцебої в Харкові, повідомляє tribuna.com.

Організатори підготували 500 яєць, які були розфарбовані в кольори обох клубів. Змагатися можна було за будь-який з них.

У підсумку, перемогу святкували "гірники". Також вболівальники мали можливість придбати квиток на протистояння між суперниками.

Матч Шахтар – Динамо відбудеться в суботу, 14 квітня, в 17:00 в Харкові на ОСК Металіст.

У рамках 26-го туру Прем'єр-лігі України Динамо і Шахтар здобули перемоги.
Динамо впевнено розправився з Зорею в домашньому матчі УПЛ. У першому таймі Бурда забив за киян після кутового, а після перерви Лунін змушений був діставати м'яч із сітки воріт після ударів Вербича, Бєсєдіна і Циганкова. Більш того - Зоря ще й не реалізувала пенальті (Фаупала). У підсумку - 4:0 на користь Динамо.

Прем'єр Ліга. 26-й тур. Київ. "Динамо ім. В. Лобановського". Група 1.

Динамо Київ - Зоря Луганськ - 4:0

Голи: Бурда 13, Вербич 51, Бєсєдін 54, Циганков 88

А на "Арені-Львів" завершився матч 26-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, у якому рівненський Верес приймав донецький Шахтар і поступився супернику з рахунком 0:2.

Доля матчу була вирішена в епізодах, які виникли в середині таймів. На 24-й хвилині "гірники" провели блискавичну атаку, в ході якої після довгої передачі від Фреда його партнер Тайсон увійшов у штрафну рівнян і пробив повз голкіпера, який вийшов точно в сітку воріт. А на 78-й хвилині після навісу з кутового захисники Вереса не зуміли вибити м'яч, а Давид Хочолава підхопив шкіряний снаряд на лінії воротарського майданчика і другим дотиком розстріляв ворота.

Таким чином, Шахтар здобув сьому поспіль перемогу в Прем'єр-лізі України, зберіг відрив від київського Динамо в 6 очок в турнірній таблиці (63 проти 57) і продовжує впевнено лідирувати в турнірній таблиці ліги.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Ліверпуль переконливо виграв у Ман Сіті в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.