Шахтар розбив Верес та пройшов у півфінал Кубку України

0

Донецький Шахтар у чвертьфіналі Кубку України не помітив Верес з Рівного

У чвертьфіналі Кубку України донецький Шахтар у Харкові приймав Верес з Рівного.

Вже на сьомій хвилині Факундо Феррейра скористався передачею Фреда та переграв Богдана Когута - 1:0.

Шахтар невимушено створював моменти біля воріт суперника і до перерви м'яч вдруге побував у воротах голкіпера Вереса. На цей раз Бернард класно пробив зі штрафного - 2:0.

На 63-й хвилині Шахтар вискочив в зразкову контратаку, яку точним ударом завершив Марлос. А поставив крапку в матчі Бланко-Лещук, який зіграв на добиванні після сейву Когута - 4:0.

Шахтар без проблем громить Верес та крокує до півфіналу.