Футбол

Шевченко назвав відповідального за провал відбору до ЧС-2018

0

За словами тренера, у збірній України багато робиться правильно

У понеділок, 23 жовтня, відбулася підсумкова прес-конференція головного тренера збірної України Андрія Шевченка, який прокоментував невихід команди на чемпіонат світу-2018:

«Так, ми не потрапили на чемпіонат світу і вся відповідальність за цей результат лежить на мені. Але все-таки ми до останнього кроку всерйоз боролися за вихід з групи, а значить багато робимо правильно.

Щодо структури гри, то за середнім ігровим показником Україна посідає друге місце, що говорить про якість гри команди. За створеним гольовим моментам ми посідаємо перше місце, але останнє - по реалізації. Тобто ми створюємо моменти, але їх не реалізуємо».
 
Також Шевченко розповів про головні проблеми команди:

«Основні проблеми, з якими я зустрівся, це психологічні труднощі. Ми об'єднали команду, відкрилися для багатьох (для уболівальників, журналістів). Зараз у збірній немає поділу на гравців Динамо і Шахтаря. Було багато кадрових труднощів, головні з них це крайні захисники, а також позиція нападника...

З Хорватією на своєму полі був поєдинок з хорошими швидкостями, створювалися моменти, були можливості забити. У другому таймі впало в очі зниження функціональної готовності гравців. Перш за все, футболістів з національного чемпіонату. Просто інші чемпіонати - це інші ігрові швидкості, інша інтенсивність гри. Це інший рівень футболу, і це багато чого значить.

З приводу мого майбутнього поки рано говорити. Пройде Виконком ФФУ і після нього буде все вирішуватися. На даний момент рано про щось говорити. Зміни в збірній? Багато що залежить від Виконкому. Я викладу свої міркування і бажання. Мені треба провести ряд товариських матчів і подивитися на гравців, щоб зрозуміти, хто закінчить виступи в збірній, а, може, хтось з'явиться новий", - заявив наставник.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Шевченко відверто розказав про збірну України.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, збірна, футбол