Футбол

Шовковський назвав причини невиходу збірної України на ЧС-2018

0

Легендарний голкіпер поділився емоціями після поразки від збірної Хорватії

Екс-голкіпер київського Динамо та збірної України Олександр Шовкоський поділився емоціями після поразки від хорватів та не потрапляння на ЧС-2018:

"Кілька слів про футбол. Трохи сумбурно, але зате чесно... Гра забувається, а рахунок залишається. Емоції – не найкращий помічник у вирішенні будь-якого питання, але все-таки давайте дивитися правді в очі.

Після провального виступу на Чемпіонаті Європи у Франції, вчорашній підсумковий результат – це не фіаско і не невезіння. Це реальність, яку нам всім треба прийняти. Це об'єктивність і сукупність усього того, що відбувається в нашій країні в цілому і в футболі зокрема. І для того, щоб знайти шляхи виходу з цієї ситуації, ми, в першу чергу, повинні усвідомити і прийняти, що на сьогоднішній момент збірна України не входить до числа найсильніших футбольних команд Європи і не достойна бути представлена на світовій першості в 2018 році.

Необхідно повністю переглянути методи підготовки молодих футболістів і якісно поліпшити навчально-тренувальні бази, створювати нові можливості для залучення молодих хлопців у футбольні секції по всій країні, де вони будуть тренуватися і грати на ігрових майданчиках і стадіонах з якісними футбольними полями.

Залучати іноземних дитячих фахівців або відправляти наших дитячих тренерів на стажування в кращі футбольні академії по всій Європі і світу. Отримати підтримку держави і не вимагати блискавичного результату – його відразу не буде, але він обов'язково буде через 5-7 років.

Але хіба в нашій країні вміють працювати на перспективу? Хіба в нашій країні можливо вкладати кошти і чекати 5-7 років? Хіба в нашій країні готові терпіти і виношувати довгострокові проекти? Ми звикли жити сьогоднішнім днем і зовсім не хочемо думати про майбутнє.

На тлі всього вищевикладеного, можу сказати тільки спасибі тренерському штабу збірної і гравцям, що дарували нам надію на вихід в плей-офф до останнього туру групового етапу.

І ще – якщо залишити все як є і нічого не робити далі, то буде ще гірше", – написав Шовковський на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що збірна України на своєму полі програла збірній Хорватії (0:2) та залишилась за бортом ЧС-2018.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що відомий український футболіст не розуміє, як збірна не пройшла на ЧС-2018.

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Шовковський, збірна України, Хорватія, ЧС-2018