Футбол

Штучність і підміна понять: Українські ультрас жорстко розкритикували рух Вірні збірній

0

Ситуація відверто обурила українських ультрас

У Харкові перед матчем Україна - Туреччина (2:0) пройшов багатотисячний мітинг уболівальників, які були одягнуті в куртки і пов'язані шаликами з емблемою відомого пивного бренду. Більшість цих людей потрапила на стадіон Металліст безкоштовно. Також біля 100 фанатів і велика делегація офіційних осіб відправилася в Ісландію за рахунок цього бренду.

Така ситуація відверто обурила українських ультрас.

"Цікаво, що відчувають ультрас, які приїхали до Харкова за свій кошт, бо їздили так завжди. Що відчувають виїздюки, які багато років катають за збірною по всій Європі? Невже не муляє очі від купи пивних курток на фанатському секторі? Не дратує оця штучність і підміна понять? На вишці в Харкові стояла людина, яку свого часу відрахували з двіжу Дніпра за фінансові махінації. Цікаво, як воно дніпрянам, приїжджати і співати "оп, давай-давай" під керівництвом цієї людини?

А знаєте що буде далі? Далі буде закон про фанатів, який поділить двіжухи на два табори. Для тих, чиї лідери ганяють чаї з ФФУ - жовті курточки #вірніпиву і шарові виїзди, аби тільки без піро. Для всіх інших - "перепис населення", бани, закриті сектори, і товсті папки в кабінетах. І зовсім скоро це буде, бо вже сьогодні двіжухи проковтнули вхід по паспортах і всім все ок", - зокрема, написали фанати на своїй сторінці у Фейсбук.

До вашої уваги повний текст заяви:

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт представляв суперника збірної України - Ісландію.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, збірна, футбол