Футбол

Скандал в українському футболі: клуб відсторонив шість гравців через тоталізатор

0

Столичний клуб просить компетентні органи розібратися в ситуації

Матч першої ліги України з футболу Десна - Арсенал-Київ (5:1) викликав підозри у комітету з етики і чесної гри ФФУ з приводу дотримання правил fair play. До і під час цієї зустрічі мали місце неприродні ставки у букмекерських конторах, що переважно буває, коли на результат впливають нечесним шляхом.

Після цього Арсенал-Київ припинив співпрацю з шістьма футболістами, які брали участь у матчі з чернігівцями.

- Футболісти відсторонені від тренувань до з'ясування обставин. Це воротар, лінія оборони і опорний півзахисник. Ми написали листа до Комітету етики та чесної гри, вказали список гравців. Всім шістьом футболістам я запропонував розірвати контракт, але вони відмовилися. Розірвати контракт в односторонньому порядку я не можу, у мене немає підстав.

Просимо компетентні органи розібратися в ситуації. Щоб не вийшло, як з Котелюхом. Розбиралися-розбиралися і не розібралися. Поговорили і забули. Це коли півроку тому в матчі Арсенал-Київ – Верес Котелюх навмисне зіграв рукою при 0:0 на 88-й хвилині і призначають пенальті. Після гри Есеола зізнався, що на нього виходили і пропонували 500 доларів.

Сказав хлопцям: єдиний шанс виправдати себе – пройти поліграф. Чи готові? Готові. Викликав компанію. О 3 годині дня лабораторія з поліграфом приїжджає в Щасливе, і о 17:55 гравці говорять, що не готові, бо це неофіційний поліграф і вони проходити не будуть. І дають візитку Олега Печорного – мовляв, всі питання через Печорного, будемо проходити поліграф тільки офіційно, після направлення на експертизу від КДК ФФУ. Для мене це нонсенс. Якби був не винен, я б пройшов. Але це їх право.

Подивився матч – були незрозумілі рішення, незрозумілі голи. Таке відчуття, що грали не в повну силу. Не можу сказати, що не хотіли, але з моєї точки зору, гра була не до кінця чесною і прозорою, – сказав директор ФК Арсенал-Київ Олександр Москаленко в коментарі Футбол 24.

Відсторонені Сергій Сітало, В'ячеслав Турчанов, Олексій Майданевич, Сергій Семенюк, Максим Костюченко та Олександр Аксьонов.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, cтало відомо, кого із футболістів Шевченко викликав на Фінляндію.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
договірні ігри, перша ліга, футбол