Футбол

Скандальний екс-футболіст Динамо нецензурно відповів дописувачам

0

Дописувачі знову почали підколювати гравця в коментарях

Колишній форвард київського Динамо і збірної України Артем Мілевський під час відпочинку в Домініканській Республіці встиг посваритися з фанатами.

В один з відпускних днів футболіст опублікував знімок в соціальній мережі Instagram, де він проводить час в тренажерному залі, супроводивши наступним коментарем: "За активний відпустку".

Однак дописувачі знову почали його підколювати в коментарях, після чого футболіст не стримав емоцій.

"Вам бл*дь всім дописсувачам х*й догодиш, то зайва вага, то поправився, за*бали ви мене трохи", - відповів Артем Мілевський.

Відзначимо, що Мілевський, який нині захищає кольори Динамо-Брест, розповів, як ставиться до критики на свою адресу:

"Чи отримую задоволення від футболу? Так. Отримую задоволення від того, що потрібен команді. Від того, що граю. Навіть від кожного тренування. Вийшов на певний хороший рівень. Багато що на поле виходить. Звичайно, я від цього кайфую і перебуваю в чудовому настрої. Останній раз таке було, напевно, коли виступав в Румунії.

Чи є люди, які постійно мене критикують? Таких людей вистачає протягом всієї кар'єри. Вони за рахунок мого прізвища намагаються показати, що вони гідні і шановні люди, які нібито в чомусь знаються. Це дуже негарно - писати і говорити подібні гидоти.

Тому навіть не хочу це коментувати - просто концентруюся на грі, ось і все", - сказав Мілевський.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Мілевський відсвяткував перемогу Динамо у клубі разом з гравцями.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, футбол