Футбол

Скандальний експерт дав несподівану оцінку грі Динамо

0

Віктор Леоненко поділився емоціями після матчу Динамо проти Ворскли

Український експерт Віктор Леоненко в ефірі програми Великий Футбол прокоментував гру Динамо в нічийному матчі проти полтавської Ворскли (0:0):

"Проблема в тому, що в матчі з Ворсклою Бєсєдіна не було: він не знав, що робити. Як нападник він думає, що потрібно тільки замикати подачі - і все. Вже і Ярмоленко махає йому, лається, і правильно робить - треба ще серйозніше лаятися. Тому що форвард повинен не тільки ногу ставити, голову, плече або будь-яке інше місце, щоб м'яч залетів. Треба на себе брати гру, треба обігруватися з хлопцями. А Бєсєдіна в цій грі не було.

Кому б поаплодував за матч - так це Хацкевичу. Результат прийде, якщо буде така гра. Як мінімум, народ буде ходити. А футболісти поводяться, як маленькі діти - я маю на увазі Гармаша і Бєсєдіна. Адже це майстерність - знати, коли зупинити м'яч, а коли швидко пробити.

Зараз треба тренерам думати про те, щоб забивати в голову всім футболістам: не скупіться. Катни м'яч партнеру - і нехай в порожні ворота забиває, чим хоче. А то тільки: "Я хочу, я хочу, я хочу!". І це не тільки динамівців стосується.

Мабуть, Хацкевичу треба сходити в храм. А то налипнуло до нього всяких заздрощів, нехорошого всього. Я вважаю, що це гріх: краще матюкатися, ніж ось так заздрити", - сказав Леоненко.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що тренер Динамо розповів, чого не вистачило команді для перемоги над Ворсклою.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Леоненко, Динамо, Ворскла, УПЛ