Футбол

Скандальний експерт пояснив, чому Хацкевич кращий за Реброва

0

Віктор Леоненко зробив гучну заяву щодо тренерів Динамо

Епатажний експерт Віктор Леоненко розповів, чому Олександр Хацкевич кращий ніж екс-тренер Динамо Сергій Ребров:

"Динамо, сподіваюся, доб'ється успіху під керівництвом Хацкевича. Буду підтримувати Сашу. Поки мій друг все правильно робить і говорить. Не те що його попередник Ребров: той як тренер - пустишка. В Динамо він залишив після себе руїни. У нього постійно то м'ячі винні, то штучне поле.

Слава богу, Хацкевич обходиться без цих безглуздих виправдань, говорить те, що є. І чим швидше футболісти зрозуміють його філософію, тим швидше Динамо заграє.

Він прагне грати швидко, немає метушні з м'ячем. Колишній же варіант команди я називав "Барселона-мінус": м'яч тримаємо, а моменти не створюємо. Думаю, до весни хлопці розберуться - і в Києві буде відмінна команда.

Хотілося б, щоб і суперники відповідали. Але поки з цим справляється тільки Шахтар. Решта, на жаль, набагато слабші. Всі говорять, що вони борються, б'ються, а я хотів би, щоб грали. А то на деяких українських стадіонах потрібно стелити мати - футболісти постійно падають. У мене є шкала: якщо більше 35 фолів за гру, це вже не футбол", - заявив Леоненко в інтерв'ю Прессбол.  

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що тренер Динамо не розуміє упереджене ставлення до клубу.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Леоненко, Динамо, Хацкевич, Ребров