Футбол

Спасибі Харкову: знаменитий шлягер про Путіна святкує день народження

0

Пісні виповнилося 4 роки

Сьогодні, 30 березня, виповнилося чотири роки з дня першого виконання знаменитої пісні про президента Російської Федерації Володимира Путіна. Харківські ультрас, пройшовши маршем по столиці Слобожанщини з українськими прапорами затягнули під барабани "Путін х..ло!!!"

Ця кричалка стала настільки знаменитою, що не раз співалася і понині співається на різних стадіонах України і навіть за межами нашої країни.

Нагадаємо, представники збірної України з вільної боротьби зробили загальне фото з російськими спортсменами на міжнародному турнірі в Болгарії.

Фотографію опублікував російський тренер Таймураз Тигієв на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Прямо зараз ми знаходимося на Міжнародному турнірі з вільної боротьби "Дан Колов і Нікола Петров" у Болгарії, де виступає наша збірна! Не можу не поділитися фотографією, де наші борці на чолі з Дзамболатом Іллічем Тедеєвим разом з борцями з України ще раз показали, що спорт поза політикою", - підписав фото Тигієв.

При цьому в коментарях йому нагадали про те, що збірна Росії з вільної боротьби відкрито виступала на підтримку президента Володимира Путіна.

Українські борці Жан Беленюк (греко-римський стиль) та Юлія Ткач (вільний стиль) в складі команди AKS Madej стали чемпіонами польської борцівської ліги PWPW KLZ.

У фіналі команді AKS Madej протистояла Boruta-Olimpijczyk: було проведено 9 поєдинків у різних вагових категоріях.

Українські спортсмени виграли фінальні сутички - Юлія Ткач у ваговій категорії 63 кг здолала Софію Георгієву 3:0, а Жан Беленюк виграв поєдинок у вазі 98 кг, перемігши Аркадіуша Кулініча 2:0. Сутичка Беленюка була останньою і вирішальною.

"Виступав останнім і, як завжди це буває, результат сутички визначав чемпіона усього сезону! Плюс керівництво пообіцяло грошовий бонус для команди в разі перемоги (після першого матчу програвали 4 пункти), тобто завдання було не з легких! Слава Богу все закінчилося благополучно для нас.

Вітаю всіх, хто брав участь в досягненні цього чемпіонства. Команду, тренерів, керівництво клубу, уболівальників. Окремо дякую організаторам цього свята боротьби.

Вірю всім серцем, що і в Україні колись з'явиться свідоме ставлення до спорту і будуть створюватися клубні ліги, та інші змагання, для розвитку і популяризації спорту в нашій країні", - написав Беленюк в Фейсбуці після перемоги.

Раніше стало відомо, що українські борці не поїдуть на чемпіонат Європи в Росії, який пройде в Каспійську з 20 по 26 березня. Таке рішення пов'язане з тим, що Міністерство спорту України прийняло рішення бойкотувати всі спортивні змагання в Росії.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, український чемпіон Беленюк підкорив чергову вершину.

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Україна, Харків, ультрас, Путін