Футбол

Стало відомо, коли президент Динамо визначиться з тренером

0

Ситуація, що склалася, категорично не влаштовує Ігоря Суркіса

Цього сезону Динамо поступилося в боротьбі за чемпіонство і Кубок України основному конкуренту - Шахтарю. До того ж в останніх матчах команда зазнала поразок від Олімпіка (1:2) і Зорі (1:2).

Ці результати породжують чутки про швидку відставку тренера Сергія Реброва, який відверто прокоментував своє майбутнє на прес-конференції після матчу з луганчанами.

Ситуація, що склалася, категорично не влаштовує і президента клубу Ігоря Суркіса.

- У Реброва ще діючий контракт, і він продовжує працювати. Обіцяю, що до 30 травня вирішу по тренеру і повідомлю футбольної громадськості, що буде далі. Поки з Ребровим не зустрічався, адже така зустріч після Шахтаря була б недоречною. Повинні пройти емоції і у мене, і у Реброва.

Раніше робив багато речей на емоціях, тому потрібно заспокоїтися і провести бесіду. Треба розібратися, куди ми рухаємося, що нас чекає далі і отримати якісь гарантії від головного тренера, адже Динамо не влаштовує місце нижче першого і сезон без трофеїв.

Ребров три роки працює в команді, і за цей період потрібно надати якийсь звіт про виконану роботу. Сядемо, переговоримо і, сподіваюся, ухвалимо правильне рішення, - передає слова Ігоря Суркіса програма Профутбол.

Як раніше повідомляв портал Знай.СпортШахтар вивісив клубну емблему в серці стадіону Динамо.

 

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, Динамо, Суркіс