Футбол

Стало відомо, коли WADA вирішить долю Срни

0

Хорват відбуває дискваліфікацію

На цьому тижні, орієнтовно 4-5 квітня, Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) дасть свою відповідь щодо терміну дискваліфікації захисника Шахтаря Даріо Срни, повідомляє Tribuna.com.

Згідно з процедурою, рішення Українського антидопінгового центру було передано в WADA, яке може як прийняти рішення українського органу, так і подати апеляцію, не погодившись з рішенням колег про термін дискваліфікації або тим, з якого моменту слід вважати старт дискваліфікації.

Український антидопінговий центр прийняв рішення дискваліфікувати Срну на 17 місяців від футболу у зв'язку з наявністю в його організмі заборонених антидопинговими правилами речовин.

Термін дискваліфікації, за рішенням українського антидопінгового центру, будуть обчислювати з дня забору проби, тобто з 22 березня 2017 року. В такому випадку, термін дискваліфікації хорвата закінчується 22 серпня 2018 року. До тренувань гравець може приступити 22 червня.

Контракт Даріо Срни з Шахтарем закінчується 30 червня 2018 року. Про його продовження поки не повідомлялося.

Нагадаємо, гендиректор Шахтаря Сергій Палкін розповів про ситуацію з допінгом Даріо Срни, через що хорват перервав свої виступи за донецький клуб.

"Як зараз розвивається ситуація з Даріо Срною? Юристи подали запит в антидопінговий український комітет, щоб нам дали протокол, яким чином провалилася проба "А", і в залежності від цієї відповіді будуть прийматися подальші кроки. Зараз чекаємо на відповідь від антидопінгового агентства", - сказав Палкін в програмі Ніч Ліги чемпіонів на каналі Футбол 1.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, капітан Шахтаря почав співпрацю зі слідством у допінговій справі.

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Срна, дисквалификація