Футбол

Стало відомо, що рекомендував Шахтар футболістам щодо війни на Дoнбасi

0

Екс-гравець гірників зізнався, що досконало не знає української мови і йому зручніше спілкуватися закарпатською

У донецькому футбольному клубі Шахтар просили оминати тему подій на Сході України. Про це заявив екс-захисник гірників Василь Кобін, який залишив донецький клуб.

- Чи забороняли у Шахтарі висловлювати свою позицію стосовно ситуації на Донбасі? Так. Нам говорили: Можете висловлювати свою позицію, але не переборщуйте. Якщо хтось висловлювався, то його притримували: Ти май свою думку, але не треба цього виносити на люди. Казали, що це на наша справа. В принципі, так і є – це не наша справа, нехай там політики розбираються.

Що зараз відбувається в країні? Війна? Не знаю. Говорять, що нема війни – є АТО.

Щодо можливості виступати в Росії, то не бачу перешкод. Люди ж не знають, що насправді відбувається на Сході. Якщо говорити за себе, то не знаю, чи я б поїхав.

Якою мовою мені зручніше спілкуватися? Закарпатською. Якщо поставити руку на серце, то я досконало не знаю української. І не впевнений, що хтось в Україні її знає досконало. Така ж ситуація з російською. Коли я прийшов у Шахтар, то добре не знав російської. Але вчив її в школі, тому через рік вже нормально розмовляв, - сказав Кобін в інтерв'ю російським ЗМІ.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, гравець Шахтаря несподівано залишив клуб.

Фото ФК Шахтар

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Шахтар, Кобін, УПЛ