Футбол

Стало відомо, як зухвало зраджував своїй дружині екс-капітан збірної України

0

За словами колишньої дружини Анатолія Тимощука, це була таємна постать, яка слідувала за ним всюди

Колишній капітан збірної України Анатолій Тимощук виявився неабияким зрадником. Рекордсмен нашої національної команди за кількістю проведених матчів, який зараз перебуває на заробітках у Росії, мав коханку. Та навіть могла народити йому дитину. Про це розповіла колишня дружина Тимощука Надія Навроцька.

- Це була таємна постать, яка слідувала за ним всюди, де можна було, в тому числі в моєму ліжку в моїй піжамі. У неї кілька дітей, одна дівчинка старше моїх дітей. Я не можу бути впевнена, але вона виглядає, як точна копія сестри Анатолія. я не можу говорити на 100 відсотків, але я думаю, що це дочка Анатолія. Коли зайшла розмова про це, Анатолій сказав: Ти збожеволіла, це все неправда, я можу тобі заприсягтися життям, що я не знаю цієї дівчинки. Ні цю жінку, ні цю дівчинку.

Ця жінка паралельно зустрічалася з декількома чоловіками. Для української аудиторії це нічого не скаже, але, наприклад, серед її чоловіків є син директора Ермітажу. У той же час вона була з Анатолієм. Вона їздила всюди за нами і навіть була в моєму будинку під час моєї відсутності, - передає слова Навроцької телеканал Zik.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, найвродливіша українська фанатка показала прихильникам спокусливі фото.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Збірна, Тимощук, Навроцька