Футбол

Стали відомі можливі суперники збірної України у новому турнірі від УЄФА

0

Україна потрапила в дивізіон B

За підсумками відбіркових матчів ЧС-2018 визначився склад всіх дивізіонів в новому турнірі збірних - Лізі націй УЄФА.

Збірна України зіграє у другому дивізіоні (B), куди також увійшли команди, що займають місця в рейтингу з 13-го по 24-е. Команди будуть розділені на чотири групи по три колективи. Потенційними суперниками Синьо-жовтих можуть стати Австрія, Уельс, Словаччина, Ірландія, Швеція, Північна Ірландія, Данія, Боснія і Герцеговина, Чехія і Туреччина і Росія.

Варто відразу зазначити, що Україна і Росія не зможуть потрапити в одну групу. Те ж саме стосується Вірменії і Азербайджану, якщо нинішні рішення Виконавчого комітету УЄФА, як і раніше будуть діяти при проведенні жеребкування.

У дивізіон А потрапили найккращі 12 команд рейтингу - Німеччина, Португалія, Іспанія, Бельгія, Англія, Франція, Швейцарія, Італія, Польща, Ісландія, Хорватія і Нідерланди. Тут також буде чотири групи по три команди.

А ось дивізіоні С буде одна група з трьох команд, а також три групи - з чотирьох. Тут зіграють Румунія, Шотландія, Словенія, Угорщина, Сербія, Албанія, Норвегія, Греція, Чорногорія, Ізраїль, Болгарія, Фінляндія, Кіпр, Естонія і Литва.

І останній, Дивізіон D, складуть Азербайджан, Македонія, Грузія, Білорусія, Вірменія, Фарерські острови, Латвія, Люксембург, Казахстан, Молдова, Ліхтенштейн, Мальта, Косово, Андорра, Сан-Марино і Гібралтар. Тут буде чотири групи по чотири команди.

Жеребкування Ліги націй відбудеться 24 січня 2018 року в Лозанні.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Україна програла вирішальний матч Хорватії і не кваліфікувалася на ЧС-2018.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Збірна України, Ліга Націй, УЄФА, суперники