Став відомий найкращий футболіст 19-го туру чемпіонату України

0

У результаті голосування перемогу здобув голкіпер суперника Динамо

За підсумками 19-го туру чемпіонату України з футболу Прем’єр-Ліга опитала фахівців з експертної ради і визначила найкращого гравця цього ігрового дня.

До складу експертної ради увійшли Ігор Шуховцев, Леонід Буряк, Анатолій Чанцев, Олександр Сопко, Віктор Грачов, Степан Юрчишин, Олександр Денисов.

У результаті голосування перемогу здобув голкіпер Олександрії Юрій Паньків, який у матчі з Динамо зберіг свої ворота на замку - 0:0. Він на один бал випередив півзахисника Зорі Олександра Андрієвського.

Відзначимо, що основні події в матчі Олександрія - Динамо відбулися під завісу другого тайму, коли Динамо великими силами пішло вперед. В одному з моментів Артем Бесєдін міг скористатися тм, що воротар не втримав м'яч, але не вийшло. Віктор Циганков наважився на дальній удар - Юрій Паньків врятував свою команду.

Не обійшлося без вилучення: на 78-й хвилині Бесєдін заробив другу жовту картку і достроково залишив поле. Арбітр порахував, що форвард симулював порушення правил. Першу картку футболіст отримав в епізоді з нападом на воротаря.

Найнебезпечніший момент був у Циганкова, якого віч-на-віч зі стражем воріт вивів Буяльський, однак Віктор не зміг переграти Паньківа.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Динамо в меншості втратило очки з Олександрією.