Степаненко: Динамо боялося йти вперед великими силами

0

Півзахисник Шахтаря вважає, що гра з киянами була рівна

Хавбек донецького Шахтаря Тарас Степаненко прокоментував перемогу своєї команди над київським Динамо в фіналі Кубка України (1:0):

"Це дуже важлива перемога: ми зробили "золотий дубль" у сезоні. Для команди, президента і вболівальників це велика подія. Можу тільки привітати всіх з успіхом і подякувати за підтримку.

Що стосується самої зустрічі, то план полягав в тому, щоб гранично строго діяти в обороні. Зрозуміло, що не обійшлося без огріхів. Однак, в принципі, ми так і зробили - відстояли на нуль. Це стало підмогою для того, щоб забити. Моменти у нас були, не реалізували пенальті, але пізніше Марлос реабілітувався. В цілому була рівна гра до першого гола.

У перерві нічого не міняли. На другий тайм вийшли з тієї ж установкою. А Динамо боялося йти вперед великими силами, можливо, суперник хотів перевести матч в овертайм. Ми план на поєдинок намагалися виконувати до фінального свистка", - сказав Степаненко.

Дивіться також фотографії празнування гравців Шахтаря після тріумфу в фіналі Кубка.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що капітан Шахтаря жорстко відповів тренеру Динамо.